Konsultacja

Totalna biologia (Recall healing)

Sekret Twojego zdrowia i dobrostanu jest w Tobie, pomogę Ci do niego dotrzeć.

Emocje, które przeżywamy podczas różnych wydarzeń, a których często nie możemy pokazać zapisują się w naszym ciele pod postacią choroby, która przychodzi abyśmy mogli uporządkować naszą sferę emocjonalną.

Dla Totalnej Biologii/ Recall Healing, choroba jest tylko programem. Jeśli program można było włączyć, da się go także wyłączyć. Trzeba jednak wiedzieć, gdzie szukać biologicznego przycisku do wyłączenia.

Podczas sesji szukam tego przycisku poprzez pytania dotyczące życia klienta. Bardzo dużo daje również wiedza o naszych przodkach, ponieważ niektóre rzeczy niesiemy za nich.

Dziś są badania, które pokazują, że dziedziczymy nie tylko geny, ale również emocje naszych przodków. Zjawisko dziedziczenia traum pokoleniowych opisuje psycholog i psychoterapeutka Anne Ancelin Schutzenberger, która przez ponad 60 lat badała historie rodzin i powtarzalność chorób, wypadków oraz wyboru partnerów życiowych.

 

W trakcie konsultacji z Totalnej Biologii pomagam w problemach zdrowotnych m.in. takich jak:

Przeciwskazania:

Z KIM PRACUJĘ:

Z KIM NIE PRACUJĘ:

Wszystkie odpowiedzi już są w Tobie, ja pomagam się do nich dostać

Każda podróż zaczyna się od pierwszego małego kroku.
I to właśnie krok po kroku na spokojnie i z miłością odbudujesz wewnętrzną równowagę.

ZASŁUGUJESZ NA LEPSZE ZDROWIE I DOBROSTAN
Opinie

Ciepłe słowa o współpracy

Bardzo polecam sesje z Agnieszką. Miałam ogromne szczęście spotkać się z nią w niezwykle trudnym momencie mojego życia. Był to czas, w którym zawiodły wszystkie dotychczasowe próby zmian mojego życia (terapie, farmakologia). Od pierwszych chwil już podczas naszej pierwszej rozmowy poczułam nadzieję, zobaczyłam światełko. Agnieszka urzekła mnie swoim ciepłem, dobrem, a także ogromnym profesjonalizmem. Czułam się wręcz wzruszona empatią i sposobem podejścia do drugiego człowieka. Sesje z Agnieszką to przepiękna podróż w inny świat. To magiczne chwile, czas w którym jak zaopiekowane dziecko uczę się rozumieć to co mnie otacza oraz samą siebie. Agnieszka z ogromną miłością, delikatnością, a zarazem profesjonalizmem dotyka najgłębszych ran w moim sercu. Towarzyszy mi w podróży do innej perspektywy, do „tu i teraz” w podróży do samej siebie. Nasze spotkania to chwile przepełnione zaufaniem oraz poczuciem bezpieczeństwa. Ogromna wiedza i doświadczenie Agnieszki wraz z jej pięknem wewnętrznym i zewnętrznym sprawiły, że uporałam się z traumą która towarzyszy mi od lat. Poczułam jakbym zrzuciła ogromny ciężar. Agnieszko dziękuję z całego serca! Dziękuję, ze jesteś. Dziękuję, za to, ze mam bliską zaufaną osobę, która pomaga mi w trudnych chwilach i zaraża światłem oraz daje nadzieję na lepsze jutro.
Anna

Konsultacja Totalnej Biologii

300 zł

Czas: ok. 2 godz.

Sesje odbywają się w gabinecie w Ostrołęce lub online.

Obowiązują zapisy: telefoniczne, mailowe lub osobiste z sesji na sesję.

Masz pytania?

Zapraszam do kontaktu

[instagram-feed]