golden-element-01
Witaj

Nazywam się Agnieszka Popielarz

Moją misją jest odkrywanie oraz wydobywanie z ludzi ich naturalnych potencjałów i obserwowanie jak rosną i rozkwitają. W mojej pracy proponuje indywidualne podejście ponieważ każdy jest inny i potrzebuje innych metod pracy.

Wspieram osoby z problemami życiowymi oraz zdrowotnymi. Inspiruję ich do świadomego i zdrowego życia w harmonii ciała, umysłu i ducha. Wierzę w ludzi i ogromną moc, która jest w każdej osobie. Pomagam odkrywać tą moc.

Uświadamiam ludziom ich wewnętrzną siłę i wielowymiarowość oraz wzmacniam na drodze do zmiany siebie i spełnionego życia.

Bardzo ważną rolę w mojej pracy ze sobą i innymi ludźmi pełni przestrzeń serca, w której jest ogromna siła. 

Jestem przewodnikiem na drodze transformacji i szczęśliwego życia, w którym jest spokój, radość, harmonia. Pokazuję jak zapalić światło, gdy zgasła nadzieja i pomagam obudzić ją na nowo.

Cieszę się mogąc towarzyszyć ludziom w uzdrawianiu ciała i duszy oraz w odkrywaniu mocy i doskonałości ich serca. Obserwować jak wkraczają na drogę życia pełnego miłości, radości, harmonii i zdrowia. Wierzę, ze każdy człowiek ma w sobie ogromny potencjał. Czuję ogromną wdzięczność, gdy ktoś pozwala mi towarzyszyć sobie w procesie odkrywania tego potencjału.

Zapraszam

Wypełnij swoje serce spokojem i odzyskaj nadzieję.

Jeśli chcesz w swoim życiu doświadczyć miłości, radości, zdrowia, szczęścia i harmonii to zapraszam Cię do rozpoczęcia podróży do zmiany. Możesz przejść od ciemności do światła.

To, żeby się coś w końcu zmieniło w Twoim życiu, nie zależy od uśmiechu Losu. 

ZMIANA ZALEŻY OD CIEBIE!

Zapraszam do transformacji blokad w moc i życie.

golden-element-016
Ap_Medytacja

Medytacja światła

Pobierz medytację, która napełni Cię spokojem, nadzieją i pozytywną energią dając Ci wytchnienie w codziennym biegu. 

[instagram-feed]